Serum Wyszczuplające

Największe stężenie liporeductylu, kofeina, l-karnityna i zapach cappuccino ZLIKWIDUJĄ twój cellulit!

Serum Wyszczuplające Colway skutecznie działa, a przy tym ma przyjemny zapach cappuccino. Konsystencja balsamu z mikrogranulkami doskonale wchłania się w skórę i nie pozostawia jej tłustej.

Przy zachowaniu delikatnej, aksamitnej konsystencji serum, pozyskano dermokosmetyk, który okazał się skutecznym sposobem na likwidaję cellulitu. Serum wyszczuplające jest to produkt dobrze przemyślany, stanowiący nowość na rynku i wielki hit sektora wellness nie tylko w Polsce.

Regularne stosowanie preparatu przynosi wymierne efekty w postaci:

• Redukcji masy ciała, nieidącej w kilogramyale „mierzalnej”
• Redukcji nadmiernej ilości wody i sodu w macierzy pozakomórkowej.
• Redukcji obwodu ud i pośladków• Redukcji widocznej ”skórki pomarańczowej”
• Poprawy mikrocyrkulacji, co w efekcie realnie zmniejsza „pajączki”
• Znacznej poprawie nawilżenia, gęstości i elastyczności skóry.

Serum Wyszczuplające spełnia również z powodzeniem rolę nawilżającego balsamu – nie ma więc potrzeby stosowania innego kosmetyku na te partie ciała, na które nakładamy serum.

serum wyszczuplające colway


A co jest w środku?

Substancje aktywne:

Liporeductyl – jest bogatą kompozycją szczególnie aktywnych substancji, zamkniętych w liposomach co ułatwia penetrację naskórka i umożliwia dotarcie aż do najgłębszych warstw skóry. Substancje aktywne uwalniane w głębokich warstwach epidermy skutecznie walczą z cellulitem. Liporeductyl poszukiwany jest w składach balsamów i kremów do ciała przez świadome i wymagające konsumentki. Obecnie nie ma na rynku innego produktu, dedykowanego do walki z tłuszczem podskórnym, w którym liporeductyl stanowiłby aż 7% jego składu.

Pozostały skład:

KOFEINA - charakteryzuje ją udowodniona klinicznie zdolność wymuszania lipolizy (rozpadu tłuszczów podskórnych). Kofeina blokuje enzym (fosfodiesteraz) odpowiedzialny za destrukcję cząsteczek biorących udział w rozkładzie TAG. Poprawia również krążenie krwi, co ułatwia eliminację toksyn.

ESCYNA – to substancja naturalnie występująca w nasionach kasztanowca. Escyna niezwykle efektywnie uszczelnia drobne naczynia, zwiększając ich odporność na pękanie i wysięki osocza, które niehamowane – prowadzą do obrzęków. Tak dobra ochrona naczyń spowodowana jest wielokierunkowym działaniem escyny. Związek ten hamuje działanie enzymu hialuronidazy, który rozkłada główne spoiwo śródbłonka naczyń – kwas hialuronowy, będący – jak wiadomo jedną z najcenniejszych dla skóry substancji, jaką wytwarza nasz organizm. Ponadto escyna hamuje inne enzymy odpowiedzialne z kolei za rozkład substancji budulcowych naczyń krwionośnych. Escyna wreszcie obniża istotnie stany zapalne naczyń i lepkość krwi – ułatwiając jej przepływ i zapobiegając zakrzepom żylnym. Ponadto substancja ta zwiększa napięcie żylne, a zmniejsza pojemność żylną zapobiegając powstawaniu zastojów krwi. Wpływ escyny nie ogranicza się wyłącznie do układu krwionośnego. Posiada ona równie zbawienny wpływ na układ limfatyczny, poprawiając ogólnie krążenie limfatyczno – żylne.

L-KARNITYNA – określana ostatnio coraz częściej mianem witaminy BT, jest związkiem niezbędnym w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Jest cząsteczką, która transportuje długołańcuchowe kwasy tłuszczowe do mitochondriów, gdzie ulegają spaleniu, a usuwa z nich średnio – i krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe oraz inne acylowe związki, które w nadmiarze mogą być toksyczne. L- karnityna jest również skutecznym antyoksydantem. Ma więc zdolność stabilizowania błon biologicznych. Wykazano również jej ochronny wpływ na naczynia krwionośne. Ponadto jest związkiem, który bierze czynny udział w usuwaniu toksyn z organizmu. Jej działanie detoksykujące wynika ze zdolności chelatowania metali ciężkich, które po związaniu z L-karnityną są wydalane z organizmu, tak samo jak szkodliwy nadmiar biopierwiastków.T

RÓJPEPTYD GLICYNA-HISTYDYNA-LIZYNA – występuje w różnych proteinach i zdolny jest do wybiórczego wychwytywania produktów utleniania lipidów. Wiązanie tych szkodliwych związków znacznie zwiększa efektywność działania pozostałych składników kompozycji. Czyni procesy wymuszonych lipoliz, czyli rozbijania tłuszczów, które obwiniamy o cellulit – bezpiecznymi dla organizmu.

RUSZCZYK KOLCZASTY (wyciąg) – roślina ta bogata jest w saponiny sterydowe, fitosterole, flawonoidy, kwasy tłuszczowe, triterpeny, kumaryny i alkaloidy. Związki aktywne (ruscogenins i neuroruscogenins) w niej zawarte zwężają światło naczyń krwionośnych, przez co poprawia się znacznie przepływ krwi. Ponadto związki te zwiększają elastyczność naczyń i hamują stany zapalne. Wyciąg z tej cennej rośliny poprawia również przepływ limfy. Wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych oraz pobudzenie przepływu limfy ogranicza wysięki do otaczających tkanek zmniejszając obrzęki i zwiększając wydalanie toksyn.


Share |