04-02-2013

BABSKIE SZEPTANIE - warsztaty


Rozpoczynamy cykl warsztatów „Babskie Szeptanie”. Będą ważne tematy, praca z emocjami, przekazywana od pokoleń wiedza i mądrość kobiet oraz rozmowy i szeptania.

Porozmawiamy o miłości, zaufaniu, wybaczaniu, wdzięczności, kreatywności i energii kobiecej. Spotkamy się przy aromatycznej herbacie i podzielimy doświadczeniem oraz sposobami radzenia sobie z codziennością. Pomożemy, pokażemy, posłuchamy się nawzajem.

Pierwsze „Babskie Szeptanie” już 14 lutego 2013, godzina 18:00.
Temat: „MIŁOŚĆ”

Miejsce: Strefa Próżności

Ilość miejsc ograniczona.
Prosimy o zapisy: 792 49 00 46 lub Info@strefaproznosci.pl
Pierwsze spotkanie jest bezpłatne - do skarbonki.

 

Warsztaty poprowadzi Dorota Jedlicka - trener masażysta, mistrz bioenergoterapii, specjalista w interpretacji aury i czakroterapii, akredytowany przez MEN (Ministerstwo Edukacji Narodowej) wykładowca z zakresu naturoterapii z certyfikatem ISO oraz członkini Państwowej Komisji Egzaminacyjnej.

 

Pracą z energiami zajmuje się ok 30 lat. Podąża drogą niesienia pomocy człowiekowi. Jest wysokiej klasy terapeutką w zakresie naturoterapii i arteterapii. Uważa, że przy obecnym tempie życia, większość ludzi zapomina o świadomym odpoczynku, co prędzej czy później prowadzi do braku poczucia spokoju i harmonii. Jej terapia opiera się głównie na różnych technikach masażu: Lomi Lomi Nui (masaż hawajski), Peloha (masaż relaksacyjny), masażu klasycznym z elementami akupresury, masażu kształtującym sylwetkę, o. Cz. Klimuszko, reflekosterapii. Każda z tych metod prowadzi do odblokowania pamięci komórkowej, dzięki czemu można dojść do przyczyn zaburzeń fizycznych, usuwając zarówno je jak i ich skutki.


Share |