MASAŻE

 

Masaż odchudzający - bańka chińska - strefa próżności

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. Już czasach starożytnych używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Już wtedy zauważono korzystny wpływ podciśnienia w chorobach górnych dróg oddechowych i w zespołach bólowych kręgosłupa.
Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza,
powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie, oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

Bańka chińska pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się
zbędnych produktów przemiany materii, oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.
Ma nieocenioną moc w zastosowaniu kuracji antycellulitowej oraz jako drenaż limfatyczny. Masaż bańką chińską również relaksuje i uspokaja, oraz pomaga zestresowany, przemęczonym, prowadzącym siedzący tryb życia a także jest dobry po wyczerpującym wysiłku fizycznym.


Wskazania:
– cellulit
– obrzęki limfatyczne
– napięte i obolałe mięśnie

Przeciwskazania:
– nowotwory
– gruźlica
– menstruacja
– ciąża
– zaburzenia krzepliwości krwi
– żylaki
– podwyższona temperatura ciała
– skłonność do pękania naczynek krwionośnych
– przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry


Najlepsze efekty można osiągnąć przy wykonywaniu tych masaży w seriach
od 5 do 15 zabiegów. Odstępy między zabiegami to 3-4 dni.
Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się w ciągu kilku dni i nie są przeciwwskazaniem do wykonania kolejnych zabiegów.

 

CENA

Brzuch, boki, uda, pośladki (60 min):  70 zł

 

 

Masaż PeLoHa

Peace Love Harmony. Tak Australijczyk Alan Earle nazwał swój masaż. Tworzył go przez 25 lat. Doświadczał wielu technik pracy z ciałem i energią, uczył się ich i obserwował efekty. W swojej praktyce wykorzystywał najbardziej skuteczne z poznanych technik, tworząc holistyczny, spójny, energetyczny, pełen miłości masaż dla wszystkich.

Masaż PeLoHa łódź Strefa Próżności

Niesie on w sobie dobrostan - wszystko, co człowiekowi potrzebne do szczęśliwego, spokojnego życia – Pokój Miłość Harmonię. Masaż nie wymaga specjalnych predyspozycji i może być wykonywany w każdych warunkach. Zabieg trwa ok. 40-50 min, więc zawsze można znaleźć czas, aby podzielić się tym pięknym dotykiem. Oparty na szacunku, uważności i wrażliwości sprzyja tworzeniu bezpiecznej przestrzeni dla aktywizacji sił życiowych i samouzdrawiania organizmu. Masaż oczyszcza komórkową pamięć ciała z traumy, wzmacnia umysłową jasność, emocjonalną czystość, fizyczne zdrowie. Poprawia samopoczucie, rozładowuje stres i napięcia mięśniowe, usuwając blokady energetyczne w ciele osoby masowanej.

Masaż odpowiedni dla wszystkich, również dzieci, osób starszych i kobiet w ciąży.

Cena: 110 zł


Masaż PeLoHa łódź Strefa Próżności

 


Share |