Masaż rezonansowy - PLATFORMA SCHUMANNA 3 D

PLATFORMA SCHUMANNA 3D

Platforma Schumann 3D powstała na bazie teorii częstotliwości rezonansowych Schumanna . Oddziałuje ona na organizm poprzez idealnie dopasowane, trójwymiarowe i rytmiczne zgrane impulsy drgań, które wpływają pozytywnie zarówno na sferę fizyczną jak i psychiczną człowieka. Twórcą tej metody jest niemiecki fizyk, prof. Otto Winfried Schumann, który zaobserwował olbrzymi wpływ naturalnej, elektromagnetycznej częstotliwości Ziemi na funkcjonowanie organizmu. Jego teoria została potwierdzona licznymi badaniami naukowymi i obecnie uznaje się powszechnie, że częstotliwość rezonansowa Schumanna reguluje rytm życia wszystkich istot na Ziemi.

Poprzez spiralne i trójwymiarowe drgania platforma Schumann 3 D Platte sprawia ,że zarówno układ kostny, jak i całe ciało człowieka zostają delikatnie nastawione i zharmonizowane. Zostaje przywrócony naturalny i prawidłowy rytm organizmu.

Przykładowe obszary zastosowania : artroza, artretyzm, wypadnięcie dysku, syndrom wypalenia, cellulit, zaburzenia krążenia, problemy z odprężeniem, bóle stawowe, bóle lędźwiowe, rwa kulszowa, bóle głowy, obrzęk limfatyczny, spadek libido, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, napięcie karku, problemy z trawieniem, zaburzenia snu, stres, nadwaga, nietrzymanie moczu.

Przeciwwskazania: ciąża, ciężkie zakrzepy, silne stany zapalne i obrażenia ciała, świeże złamania, stan pooperacyjny, nie gotowy na obciążenia, masa ciała powyżej 200 kg, podczas nasilenia się objawów choroby reumatycznej, odklejanie się siatkówki oka.

Czas zabiegu (30 min): 30 zł
Cena karnetu na 10 zabiegów: 220 zł


Share |