ROLLETIC - pokochasz tę metodę!

Strefa_proznosci_Rolletic_lodzMasaż na urządzaniach Rolletic to najprostszy i najszybszy sposób na pozbycie się cellulitu, wymodelowanie sylwetki oraz dobre samopoczucie.

Z Rolleticu z powodzeniem korzystają osoby w trakcie rekonwalescencji jak również młode dziewczyny, modelki, które modelują np. pośladki (masaż Rolletic daje możliwość skupienia się na wybranej części ciała).

Masaż Rolletic ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Nie tylko bezpośrednio oddziałuje na masowane partie ciała, ale również za pomocą stymulacji linii akupunkturalnych w czasie masowania pobudzane są odległe części ciała i połączone z nimi organy wewnętrzne. Prowadzi to do regulacji i prawidłowego ukierunkowania energii Qi (energia życiowa), cząstek Jing i Jang, krążenia krwi oraz funkcji organów wewnętrznych. Końcowym efektem jest optymalny stan organizmu od strony fizycznej i duchowej.

Bezpośredni wpływ Rolleticu na określoną partię ciała powoduje poprawienie funkcjonowania wszystkich masowych komórek skórnych. Sama skóra staje się jędrna i bardziej elastyczna. Wyraźniej poprawia się również metabolizm tkanki tłuszczowej i dochodzi do przyspieszonego opróżniania żył powierzchniowych cef limfatycznych. Rolletic koryguje także przemianę materii w poszczególnych partiach skóry, w partiach podskórnych i mięśniach, a także ingeruje i eliminuje faktory odgrywające główną rolę w etiopatogenezie – powstawaniu cellulitu.

Rolletic został stworzony dla potrzeb lekarzy i pacjentów. Metoda działania jest bezpieczna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
Doskonale likwiduje objętość masowych partii ciala, szczególnie tkanki tłuszczowej wokół brzycha, ud i pośladków. Kształtuje mięśnie łydek oraz modeluje całą sylwetkę. Jest skutecznym urządzeniem w walce z cellulitem.

Skuteczność leczenia jest trwała.

Urządzenie Rolletic jest wpisane do Rejestru Urządzeń Medycznych I Stopnia.

 

rolletic01

CENNIK - MASAŻE ROLLETIC:

Pojedyńcze wejście - 1 masaż - 60 min 20 zł
Karnet 5 masaży 85 zł
Karnet 10 masaży 140 zł
Karnet 15 masaży 180 zł
Karnet 20 masaży 200 zł

 


Do wykorzystania przez 1 miesiąc. Korzystaj ile chcesz i chudnij szybciej!

 


Share |