Fale Radiowe - usuwanie cellulitu


FALE RADIOWE RF


Fale radiowe RF to obecnie jedna z najskuteczniejszych i nieinwazyjnych terapii na cellulit oraz modelowanie sylwetki ciała!Elektrody które przenoszą w głębokie warstwy skóry częstotliwość radiową działają skutecznie na tkankę tłuszczową rozpuszczając ją. Działając na skórę ciała, działamy na układ limfatyczny i krwionośny poprawiając jego krążenie, oraz zwiększamy metabolizm w tkankach. Cząsteczki kwasów tłuszczowych i toksyny powodujące cellulit , zostają usunięte w sposób naturalny. RF pobudza komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. Każdorazowy zabieg zapoczątkowuje odbudowę kolagenu, a rozpoczęty proces trwa do 6 miesięcy.

Zabiegi przy użyciu RF są skuteczne, bezbolesne i bezpieczne, ponieważ RF nie narusza skóry i nie przegrzewa naskórka (dzięki głowicy chłodzącej).

Podniesienie temperatury tkanek kolagenowych do 45oC, powoduje że ich funkcja regeneracji i odnowy włókien zwiększa się 5-10 krotnie.

Efekty po RF:

– redukcja cellulitu
– lifting twarzy
– ujędrnienie skóry i wygładzenie zmarszczek
– redukcja tkanki tłuszczowej
– spłycenie blizn
– ujędrnienie i modelowanie sylwetki
Fale Radiowe - usuwanie cellulitu
– poprawa owalu twarzy-likwidacja tzw. ”chomików”


Przeciwwskazania
:
– choroby nowotworowe
– rozrusznik serca
– ropnie tkanek miękkich
– implanty-wszelkiego typu metalowe implanty w ciele
– ciąża
– złote nici
– trądzik różowaty

Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny.

 

Cena

Zabieg – jedna partia ciała, np. brzuch, uda i pośladki (1h):  60 zł


Share |