Liposukcja ultradźwiękowa - usuwanie tłuszczu bez bólu

Nasz nowy ulubiony zabieg. Leżysz, a tłuszcz odrywa się z miejsc w których jest go za dużo. Potem organizm naturalnie pozbywa się go w swoim czasie. Potrzeba odrobiny cierpliwości, za to skuteczność jest gwarantowana.


Na czym to polega?
Liposukcja ultradźwiękowa  polega na używaniu energii ultradźwiękowej do dokładnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających. Następnie tkanka tłuszczowa jest wydzielana z organizmu – udział w tym bierze między innymi wątroba, dlatego ważne jest przez kilka dni przestrzeganie pewnych zasad żywienia. O szczegółach mówimy podczas zabiegu.

Istotne jest, że energię ultradźwięków nakierowuje się bezpośrednio na tkankę tłuszczową, której chcemy się pozbyć. Ultradźwięki w tym zabiegu działają  tylko na tkankę tłuszczową, a tkanka łączna, naczynia krwionośne i nerwy pozostają nienaruszone. Po zabiegu jesteś gotowa do normalnej aktywności życiowej. Nic Cię nie boli i nic nie jest uszkodzone.

Czy to boli?
Nie, liposukcja ultradźwiękowa nie boli. Pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki. Dzięki liposukcji ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, w sposób bezpieczny, precyzyjny, mało bolesny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej.

Ile trwa taki zabieg?
Około 1,5h

Jaka jest cena zabiegu?
70 zł

Jak często można stosować liposukcję ultradźwiękową?
Co 10 dni.

Chcesz wiedzieć więcej - przyjdź i zapytaj na miejscu, a najlepiej sprawdź zabieg na sobie i oceń efekty.


Share |