ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE, OCZYSZCZAJĄCE I ANTYCELLULITOWE

Body wrapping - zabiegi odchudzające - strefa proznosciBODY WRAPPING "EMOLIENT LIFE"

Zabieg skutecznie likwidujący cellulit obrzękowy i cellulit włóknisty. Firma "Serena Medical Serwice" wprowadziła ten zabieg na rynek włoski i jest z dużym powodzeniem stosowany w tamtejszych gabinetach kosmetycznych.
Do wykonania tego zabiegu używa się kilku preparatów, które miesza się w odpowiedniej ilości, a ich skład jest odpowiednio dobierany w zależności od tego, na jaki cellulit będzie wykonywany zabieg, czy włóknisty, czy obrzękowy. W skład preparatów przeznaczonych do tych zabiegów wchodzą między innymi:czarna jagoda, winorośl, kawa, masło karite, kreatyna, aloe barbados, proteiny mleczne, algi fucus i laminaria, enzym z ananasa, kakao, diabelski szpon, rozmaryn i wiele innych.

Zabieg wykonuje się na miejsca objęte cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. W czasie zabiegu klientka odczuwa lekkie mrowienie i pieczenie szczególnie w miejscach, w których występuje cellulit. Proces ten następuje w chwili aktywowania się produktów nałożonych na ciało klientki. W trakcie tego zabiegu klientka ma ok. 30 – 40 min. czasu na relaks. Świetne rezultaty można osiągnąć przy systematyczności i po serii 8-10 zabiegów.


CENA

Body Wrapping "Emolient Life" (1,5h):   150 zł
Specjalistyczny zabieg skutecznie likwiduje cellulit. Wyjątkowo skuteczny!Share |