Barwniki do makijażu permanentnego dla profesjonalistów – wybierz Hanami Pigments

Barwniki do makijażu permanentnego dla profesjonalistów – wybierz Hanami Pigments

Jesteś linergistą? A może prowadzisz salon kosmetyczny, w którym wykonywany jest makijaż permanentny? Musisz więc wiedzieć, jak ważny jest dobór odpowiednich pigmentów. Jeżeli szukasz produktów z najwyższej półki, sprawdź koniecznie Hanami Pigments. Przeczytaj artykuł i zobacz, dlaczego cieszą się zainteresowaniem wśród profesjonalistów.

Barwniki do makijażu permanentnego dla profesjonalistów – wybierz mądrze

Pracując w zawodzie linergisty, zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby barwniki do makijażu permanentnego spełniały wszystkie normy jakościowe. Wysokiej klasy produkty zapewnią nie tylko tworzenie trwałych kompozycji, ale również będą całkowicie bezpieczne w użytku. Chcąc wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie, nie warto wybierać półśrodków, które mogą powodować niepożądane skutki uboczne jak np. reakcje alergiczne.

Klasa wyżej od popularnych barwników PMU – Hanami Pigments

Mając na myśli najwyższą jakość, warto sięgać po sprawdzone rozwiązania. Takie właśnie są Hanami Pigments, czyli tusze do makijażu permanentnego, które zostały poddane wielu testom potwierdzających ich jakość, a także czysty skład. Wyprodukowane zostały one w innowacyjnej i opatentowanej technologii Novoxx®, przez co są całkowicie bezpieczne dla organizmu. Nie zawierają one szkodliwych substancji jak m.in. tlenki żelaza czy alkohol etylowy, które często znajdują się w składach popularnych pigmentów powodujących m.in. podrażnienia po zabiegu. Warto dodać, że substancja Novoxx® wpływa na szybsze gojenie się ran, działa przeciwzapalnie, a także zabija bakterie czy grzyby.

Trwały i piękny makijaż na długi czas – tylko z Hanami Pigments

Dzięki technologii Novoxx® pigmenty do makijażu permanentnego brwi oraz innych części ciała są nie nie tylko w pełni bezpieczne dla organizmu, ale również bardzo trwałe. Zapewnia to bardzo stabilną pigmentację, dzięki czemu linergista nie będzie musiał wprowadzać dodatkowych korekt. Pigmenty Hanami są mocno napigmentowane, a wszystkie kolory barwników wyróżniają się wysokim nasyceniem, co sprawia, że makijaż doskonale prezentuje się na każdym typie cery.

Hanami Pigments to tusze do makijażu permanentnego, które cenione są również ze względu za swoją uniwersalność. Producent w swojej ofercie posiada pigmenty m.in. do brwi, powiek, głowy czy brodawki piersiowej (medyczna pigmentacja). Niezależnie od rodzaju, każdy barwnik zapewnia naturalne efekty bez przerysowań, dzięki czemu każda część ciała jest subtelnie podkreślona i doskonale prezentuje się w każdym świetle.

blackballoon