Sposób na wypadające rzęsy – odżywka EleverLash

Sposób na wypadające rzęsy – odżywka EleverLash

Nawet najbardziej starannie wykonany makijaż oka nie będzie prezentował się dobrze, jeśli nasze rzęsy nie będą wystarczająco gęste i długie. Te niestety mogą wypadać pod wpływem najróżniejszych czynników. Wbrew temu, co się mówi, rzęsa wcale nie odrasta w ciągu jednej nocy, dlatego liczne ubytki z czasem zaczynają być przyczyną kompleksów. By temu zaradzić, można rozpocząć kurację z odżywką EleverLash. Jeśli szukasz więcej informacji na ten temat sprawdź na blogu tutaj.

Co to jest EleverLash?

EleverLash to produkt zamknięty w wygodnym opakowaniu z aplikatorem, który nie tylko stymuluje wzrost nowych rzęs, ale także pielęgnuje te już istniejące. Dzięki niemu rzęsy rosną dłuższe, grubsze i ciemniejsze – pod warunkiem, że odżywka będzie stosowana regularnie. Kobiety, które nie mogą się poszczycić ładnymi, gęstymi rzęsami, często poświęcają czas na regularne wizyty u kosmetyczki bądź po prostu przyklejają sztuczne modele. Tymczasem wedle obietnic producenta EleverLash ma zagwarantować, że sztuczne rzęsy nie będą już potrzebne, ponieważ naturalne będą prezentować się zdrowo i pięknie.

Skład produktu został opracowany w taki sposób, by nie było żadnych dermatologicznych przeciwwskazań. Formuła prezentuje się następująco: woda, glikol propylenowy, gliceryna, pantenol, biotinyol tripeptide-1, bimatoprost, alantoina, PEG-8, tokoferol, palmitynian askorbylu, kwas askorbinowy, kwas cytrynowy, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, DMDM Hydantoin, trietyloamina, disodium EDTA.

Odżywka została poddana szczegółowym badaniom medycznym, co ma zagwarantować, że żaden ze składników nie może wpłynąć na nasze zdrowie. Nie ma zatem mowy o wystąpieniu reakcji alergicznej. EleverLash nie jest testowane na zwierzętach. Podczas kuracji wcale nie trzeba rezygnować z makijażu, ponieważ inne produkty nie wpływają na działanie odżywki – co więcej, można z niej skorzystać nawet w przypadku, gdy mieliśmy wykonany makijaż permanentny.

Jak stosować EleverLash?

Według zaleceń producenta z odżywki należy korzystać codziennie – najlepiej robić to wieczorem, po tym, jak zmyliśmy makijaż. Aplikator wyposażony w pędzelek pozwala na odpowiednie dozowanie produktu. Należy nanieść go na górną powiekę wzdłuż linii rzęs i odczekać, aż substancja się wchłonie. Po osiągnięciu wymarzonego efektu (pierwsze zmiany są widoczne już po dwóch tygodniach) można znacząco zmniejszyć częstotliwość nakładania. Wystarczy wówczas sięgać po odżywkę 2-3 razy w tygodniu, żeby podtrzymać efekt zdrowych, lśniących i zagęszczonych rzęs.

EleverLash jest niezwykle wydajne, ponieważ jedno opakowanie, w którym mieści się 3 ml, powinno wystarczyć minimum na 3 miesiące (a może posłużyć nawet na dłużej).

Nie zaleca się stosowania odżywki u kobiet w ciąży oraz matek karmiących – kurację zdecydowanie lepiej rozpocząć w chwili, kiedy już odstawimy dziecko od piersi. Nie ma żadnych przeciwwskazań w przypadku osób, które posiadają jakąkolwiek wadę wzroku bądź na co dzień noszą soczewki kontaktowe. Ze względu na naturalne, łagodne substancje umieszczone w składzie, również posiadacze wrażliwej, podatnej na zaczerwienienia cery nie muszą się obawiać, że EleverLash wywoła jakiekolwiek skutki uboczne na skórze.

blackballoon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *