Sukcesywne odchudzanie poprzez masowanie!

Sukcesywne odchudzanie poprzez masowanie!

Marzysz o szczupłej sylwetce i jędrnej skórze? Zmagasz się z cellulitem, ale nie wiesz jak skutecznie z nim walczyć? Jedną z prostych a zarazem przyjemnych metod na wyszczuplenie ciała są oczywiście zabiegi odchudzające. Choć jest ich wiele to największą sympatią wśród kobiet cieszą się masaże wyszczuplające. Oprócz zastosowania restrykcyjnej diety oraz zmiany trybu życia z siedzącego na aktywny, należy także korzystać z pozytywnego wpływu masaży odchudzających.

Dla kogo zabiegi wyszczuplające?

Kosmetyczne zabiegi modelujące sylwetkę, wskazane są wszystkim kobietom, które walczą z nadprogramowymi kilogramami, skórką pomarańczową a także utratą jędrności i napięcia skóry. Z tymi problemami zmagają się zazwyczaj osoby młode z nadwagą oraz kobiety po porodzie. Proces odchudzania to proces niezwykle trudny, wymagający od nas dużego zaangażowania oraz wielu poświęceń. Powinien on opierać się na trzech podstawowych krokach. Oprócz zmiany dotychczasowych złych nawyków żywieniowych i siedzącego trybu życia niezwykle istotna jest także właściwa pielęgnacja skóry ciała.

Za jeden z najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających zalicza się profesjonalny masaż antycellulitowy np. masaż bańką chińską, rolletic, tradycyjny masaż wyszczuplający itp. Tego typu masaże dostępne są w Strefie Próżności – miejsce to w swojej bogatej ofercie posiada wiele różnych zabiegów modelujących sylwetkę, wspomagających walkę z uporczywym cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Na wykonanie masażu odchudzającego mogą zdecydować się także mężczyźni, którzy podobnie jak kobiety chcą by ich ciało jak najlepiej prezentowało się na plaży, podczas wakacyjnego urlopu!

Masaż a odchudzanie

Wiele mówi się o tym, że masaże są idealne na rozluźnienie napiętych mięśni, relaksują i odprężają ciało oraz umysł, ale to nie wszystko. Jak się okazuje są one rewelacyjnym rozwiązaniem w przypadku wyszczuplania i modelowania sylwetki w sposób bezinwazyjny.

Masaże odchudzające przynoszą mnóstwo korzyści – od ogólnej poprawy samopoczucia po widoczne ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz utratę zbędnych kilogramów. Masowanie usprawnia krążenie krwi oraz limfy, zwiększając przepływ tlenu do komórek organizmu, co przyczynia się do przyspieszenia procesów przemiany materii i spalania tkanki tłuszczowej. Regularne poddawanie się masażom odchudzającym zwiększa napięcie skóry, przywraca jej jędrność oraz szczupły wygląd.

Zabiegi należy wykonywać w regularnych odstępach czasowych, bowiem tylko wtedy przyniosą one najlepsze rezultaty.

Pamiętaj, by przed masażem spytać specjalistę o ewentualne przeciwwskazania do wykonania wybranego zabiegu antycellulitowego, być może konieczne będzie pominięcie niektórych jego etapów lub wymiana preparatów na inne. Przed masażem wykonać należy peeling – dzięki złuszczeniu martwego naskórka, substancje aktywne zawarte w preparatach kosmetycznych lepiej wnikną w głębsze warstwy skóry. W Strefie Próżności możesz liczyć na fachową obsługę oraz bogatą ofertę masaży, z których warto skorzystać przygotowując skórę do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu wakacyjnego!

blackballoon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *